Школа польської мови для іноземців

Школа польської мови для іноземців
Інтенсивні курси польської мови у Кракові

Якщо Ви бажаєте швидко вивчити польську мову, приїздіть на інтенсивний курс до Кракова. Ви можете розпочати курс у будь-який понеділок, тобто Ви не мусите чекати до канікул! Не важливо також, чи розмовляєте Ви вже польською мовою чи тільки плануєте почати її вивчати. У нас є курси для кожного – від нульового рівня до просунутого. У нашій школі Ви вивчатимете польську мову з людьми з усього світу. Таким чином, Ви матимете чудову нагоду набути нових друзів та дізнатися від них щось про інші закутки нашої земної кулі.

Ми подбаємо, щоб Ваше перебування у Кракові допомогло Вам не лише пізнати польську мову, але також стало незабутнім досвідом. Після прильоту ми зустрінемо Вас з аеропорту та завеземо до місця проживання.

В залежності від Ваших переваг ми організуємо Вам проживання у польській родині, в готелі або гуртожитку. У другій половині дня – після уроків – Ви зможете брати участь у різноманітних додаткових заняттях, щоб краще пізнати польську культуру, Краків та його гостинних мешканців.

Неважливо, чи польська мова потрібна Вам для роботи, чи маєте дівчину у Польщі, чи хочете пізнати мову свої пращурів, чи плануєте навчання у Польщі, чи просто хочете вивчити польську мову для задоволення – ми маємо такий великий вибір курсів, що однозначно зможемо підібрати його під Ваші потреби. Ознайомтеся із найбільш популярними нашими курсами: