Польські книжки – для іноземців

Польські книжки – для іноземців
Сучасна серія підручників для вивчення польської мови для іноземців

Ви шукаєте гарний підручник для вивчення польської мови як іноземної? Оберіть серію «POLSKI krok po kroku» - на даний час це найпопулярніша серія для вивчення польської мови як іноземної для дорослих. Якщо Ви шукаєте підручник польської мови для дитини, то рекомендуємо «POLSKI krok po kroku - junior».

Обидві серії були написані таким чином, щоб Ви могли якомога швидше почати активно користуватися польською мовою. Не бійтеся, що польська граматика здається важкою, тому що вивчаючи її за підручником «POLSKI krok po kroku» Ви цього майже не помітите. Граматика вводиться в конкретних комунікативних ситуаціях - сценках, діалогах, картинках, після чого вона підсумовується в інтуїтивних таблицях та тренується на багатьох прикладах. Багато граматичних вправ мають форму діалогів, отже, завдяки цьому, Ви не лише затверджуєте граматичні знання, а й розвиваєте також свої комунікативні навички.

Вам точно сподобається графічний стиль підручників – прозорий та функціональний. Він дозволить швидко схопити лексичні та граматичні нюанси, закономірності та правила, без необхідності їхнього пояснення посередньою мовою. Доданий до підручника диск CD mp3 містить понад 3 годин записів високої якості, завдяки чому Ви зможете прослуховувати звучання мови. Усі діалоги та тексти містять безліч виразів повсякденного життя, отже, Ви можете бути впевнені, що Ваша польська мова звучатиме цілком природно. Ви без сумніву зануритеся у художню розмову підручника, який розповідає про пригоди Мамі, Ангели, Хав’єра, Уві та Тома – симпатичних іноземців, котрі приїхали до Кракова вивчати польську мову.

Серія пов’язана з платформою «e-learning», яка дозволить Вам вчитися з підручника також самостійно. В онлайн версії Ви знайдете ключ для вправ, граматичні коментарі на декількох мовах, а також мультимедійний словник зі спеціальною системою запам’ятовування слів.