Мультимедійні онлайн курси польської мови

Мультимедійні онлайн курси польської мови
Вивчення польської мови по Інтернету на будь-якому рівні володіння нею

Якщо Ви не маєте часу, щоб приїхати на курс мови до Кракова, ми пропонуємо навчання онлайн. Воно дає Вам вибір часу, форми та місця навчання! Ми пропонуємо наступні види курсів:

Загальні курси

Призначені для осіб, які бажають почати вивчення польської мови або вдосконалити свої лексичні та граматичні навички у цій мові. Це класичні курси, метою яких є розвиток вправності: розуміння на слух, писання та читання з розумінням, а також збагачення лексики та затвердження нових слів та конструкцій. Курси на рівнях A1, A2, B1 основані на серії підручників «ПОЛЬСЬКА МОВА крок за кроком», натомість вищі рівні ведуться на основі загальнодоступних підручників та автентичних матеріалів з преси, радіо, телебачення, Інтернету.

Тематичні курси

Ви вже знаєте трохи польську мову, але бажаєте вияснити окремі питання? Тоді пропонуємо один з наших курсів, який дозволить Вам вдосконалити та потренувати знання граматики, словниковий запас чи також вимову.

Індивідуальні онлайн уроки

У Вас нетипові мовні потреби? Вам потрібно вдосконалити Ваші розмовні навички? Скористайтеся індивідуальними онлайн заняттями з лектором. Тематика, матеріали та темп занять будуть ретельно підібрані до Ваших потреб та очікування.